Agentura Dreamwedding je mladá rozvíjejí společnost. Zkušenosti získané z předešlých činností, jako je organizace různých kulturních, společenských, firemních a obchodních akcí jsme se rozhodli zaměřit pouze na jednu aktivitu – zajišťování a koordinaci tradičních i netradičních svatebních obřadů v České republice a v zahraničí, organizace svatebních hostin, včetně zajištění všech ostatních dílčích služeb. Prostě SVATBA OD A-Z.

Svoje portfolio jsme rozšířili o organizaci narozeninových oslav, firemních akcí, apod. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, pomůžeme Vám s výběrem vhodné lokality, zajistíme program, cattering, hostesky, zajistíme tiskoviny, propagaci Vaší akce. Naše ZKUŠENOSTI = Vaše akce BEZ STAROSTÍ.

aisle-1846114_640.jpg

Pro ty, kteří nechtějí využít komplexní služby naší agentury jsme připravili E-Shop se svatebními, obřadními a jinými doplňky, díky kterým bude Vaše svatba jako od profesionálů. Každý den přidáváme nové produkty.

Nabídku jsme rozšířili i o NAROZENINOVÉ  a PARTY dekorace - udělejte Vašim blízkým nebo i sobě oslavu podle koníčků, přání, oblíbených filmových postaviček a dětských hrdinů.

V našem E-shopu najdete také PŮJČOVNU a nabídku dalších služeb, které naše agentura zajišťuje samostatně. V naší půjčovně najdete dřevěné skládací židle, saténové potahy na židle, svatební brány, stany, vázy a vázičky, svícny, deštníky a jiné doplňky a dekorace.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi a přejeme příjemný nákup.

Vaše agentura Dreamwedding